ICEBREAKERS BLOGS
Šogad festivālā "Icebreakers" iesaistās rekordliels skaits Baltijas augstskolu!
Latvijas Universitātes rīkotais festivāls "Icebreakers" šogad pulcēs ievērojamu skaitu gan Latvijas, gan ārvalstu studentu, lai kopīgā pasākumā smeltos iedvesmu no citām augstskolām, veiksmīgiem uzņēmumiem un spēcīgiem līderiem.


Gads jau pusē, kas nozīmē vēl tikai 3 mēneši līdz "Icebreakers'20". Esam jau paspējuši izdarīt tik daudz un gribam labajās ziņās dalīties arī ar jums!

Šis gads nes dažādas izmaiņas, bet, kā esam solījuši, festivāls šogad notiks un tas būs vēl krāšņāks! Esam priecīgi paziņot mūsu pirmos dalībniekus, kas nozīmē vēl daudzveidīgāku saturu, aizraujošākas sarunas un diskusijas, un, protams, lielāku studentu iesaisti un tīklošanās iespējas.

Ar prieku ziņojam, ka šogad festivālā piedalīsies Latvijas spēcīgākās augstskolas: Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Ventspils augstskola, Banku augstskola, Latvijas Kultūras akadēmija, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, Biznesa augstskola Turība.

Īpaši vēlamies uzsvērt, ka šogad esam uzsākuši draudzību arī ar Lietuvas lielākajām universitātēm, tādēļ priecājamies mūsu vidū redzēt arī Kauņas Tehnoloģisko universitāti, Viļņas Universitāti un Vītauta Dižā Universitāti.

Sadarbības veidošana ar citu valstu augstskolām ļauj mums lieliem soļiem virzīties pretī mūsu vīzijai un kļūt par vadošo studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivālu Ziemeļeiropā. Šādā veidā spēsim iesaistīt ne tikai studentus, bet arī akadēmisko personālu, pētniekus, profesionāļus un nozaru uzņēmumus piedalīties un redzēt, cik svarīgi ir rādīt labo praksi visiem aktīvajiem jauniešiem, tā vēršot uzmanību uz uzņēmējdarbības attīstību Latvijā un reģionā, palielinot mūsu konkurētspēju un zināšanas. Festivāls ir nozīmīga vieta, kur visiem interesentiem satikties vienuviet un uzsākt kopīgu dialogu, ideju ģenerēšanu vai komandas veidošanu. Tā ir lieliska platforma studentiem un jaunajiem profesionāļiem atrast iespējas sevi pierādīt arī ārpus studijām vai darba, iepazīt citus aktīvus cilvēkus un apgūt jaunas prasmes, kas noderēs tālākajā dzīvē, tādēļ pasākumu aicināti apmeklēt ikviens interesents, jo dalība tajā ir par brīvu.
Festivāls tiek organizēts pateicoties ERAF līdzfinansētajam projektam Nr. 1.1.1.3/18/A/007 "Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem"
Māra Birzniece
2020.gada 1.jūlijā
Seko līdzi Icebreakers jaunumiem Facebook un pievienojies nākošajam festivālam!
Made on
Tilda